Дякуємо за покупку в нашому магазині!Дякуємо за добру оцінку нашої роботи.
Мені сподобалось обслуговування,а головне,що вони співпрацюють з Укрпоштою.Не в кожному селі є НП, а їхати до найближчого відділення НП зо 20 км,для літньої людини це проблема...Щиро дякую.
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру.
Спасибо))быстро отправили , заказом довольна 👍
Щиро вдячні за Ваш відгук! Стараємося бути кращими для наших клієнтів. Дякуємо Вам за довіру.