Зробив замовлення на сайті, продавець мені передзвонив, товар був у наявності, ціна актуальна. Оплата була по IBAN. У той самий день посилку відправили. Рекомендую.
все як було заявленр.Дякую
Рекомендую даний магазин іншим покупцям. Все добре. Ціна актуальна і дешевше ніж у конкурентів. Приємно спілкуватися з персоналом. Зв'язалися відразу. Відправили накладним платежем без ніяких завдатків. Дякую магазину. Успіхів, процвітання і багато вдячних клієнтів.
Гарний, якісний органайзер. Даний магазин рекомендую, обслуговування на високому рівні.
товар такий який потрібно прийшов швидко